Friday, 22 February 2019
banner1200x330-3.jpg

DOMAIN-IRنــگـارانـــ وبـــ

ارائه دهنده دامنه های ملی و بین المللی

به وبسایت "نگاران وب دات کام" خوش آمدید. 

اگر در صدد راه اندازی یک سایت اینترنتی هستید و به دنبال یک دامنه مناسب هستید و یا تمایل دارید دامنه های جدیدی را به سایت فعلی خود ارجا دهید، ما خبرهای خوبی برای شما داریم ...

برترین دامنه های ملی (ir.) و بین المللی در اختیار شماست

" یک دامنـه بهتـر = یک شـروع بهتـر "

 

 

در بازار رقابتی امروز، تعهد خریدار به فروشنده جزو اهداف آرمانی محسوب می شود چرا که امکان تغییر فروشنده توسط مشتری با تکنولوژی حال حاضر بسیار آسانتر شده است. شرکت های تولید کننده می بایست به تدوین استراتژی جذب مشتریان وفادار برای خود بپردازند و از این طریق سود کوتاه مدت و اهداف بلند مدت شرکت را محقق سازند.

بر کسی پوشیده نیست که دنیای گسترده اینترنت، مکان بسیار مناسبی برای شرکت ها و سازمانهای مختلف است تا به معرفی خدمات و محصولاتشان بپردازند و در هر لحظه از شبانه روز در هر کجای جهان، با مشتریان خود مستقیما در ارتباط باشند.

اینجاست که انتخاب یک نام دامنه مناسب اینترنتی به همراه سرویس میزبانی مطمئن و امن اهمیت ویژه پیدا می کند و خصوصاً برای تولیدکنندگان و نمایندگان رسمی آنها در کشورهای مختلف، ثبت به موقع دامنه مرتبط با نام برند یا محصول، از اساسی ترین اقدامات آنها محسوب می شود.

به خاطر سپردن یک دامنه کوتاه، خوش آوا و منطبق بر نام یک برند بین المللی بسیار ساده تر از به خاطر سپردن یک دامنه نامتعارف و کمتر شنیده شده است و افراد اعتماد بیشتری از ورود به چنین سایت هایی خواهند داشت.

به عنوان مثال دامنه ای مثل sony.ir به کاربر این حس را القا میکند که وارد سایت اصلی و هدف خود که همان سونی ایران بوده، شده است و در دفعات بعد نیز به راحتی این نام را به خاطر خواهد داشت.

 تیم نگاران وب مفتخر است تا با ارائه خدمات ثبت و واگذاری دامنه به مشتریان خود، آرامش خاطر آنها را فراهم سازد و در جهت رونق کسب و کار آنها قدم بردارد.

در زیر به برخی دیگر از مزایای دراختیار داشتن دامنه های رند و شناخته شده اشاره می شود:

1) احتمال برخی سوء استفاده ها توسط رقبا یا افراد سودجو را در کشور ایران بر طرف می سازد (دامنه های ملی)

2) به بهبود جایگاه سایت در موتورهای جستجو کمک شایانی خواهد کرد

3) میزان بازدید سایت افزایش چشمگیری خواهد داشت

4) صاحبان شرکت و نمایندگان رسمی برندهای خارجی خواهند توانست در آینده از یک توزیع کننده محلی به یک توزیع کننده منطقه ای ارتقا پیدا کنند

5) به کاربران و بازدیدکنندگان سایت از کشور ایران این اطمینان را میدهد که وارد سایت نماینده رسمی و یا انحصاری برند مربوطه شده اند (دامنه های ملی)

6) از گزند هرگونه تحریم های بین المللی مصون خواهند ماند (دامنه های ملی)

7) با گذشت زمان و افزایش میزان رنک، ارزش این دامنه ها سال به سال افزایش پیدا خواهد کرد

 

ما بیصبرانه منتظر شنیدن نظرات شما هستیم و در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر، هم اکنون با ما تماس بگیرید

تلفن همراه و تلگرام: 120 - 54 - 56 - 919 (98+)